Kontaktujte nás

Rádi odpovíme Vaše dotazy nebo doplníme informace, pokud Vám budou některé chybět.

Vyplňte prosím přiložený kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás:

 

Reklama Joura

704 265 973

info@kvalitnistavebnimaterialy.cz

O NÁS - PROJEKT KVALITNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY

Projekt KVALITNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY vznikl jako nápad v roce 2015. Inspiroval se anketou Střecha roku, kterou vylepšil, rozšířil počet kategorií a změnil způsob hodnocení kvality materiálů.

Původní nápad k vytvoření projektu nám vnukla potřeba zjištění a porovnání kvality stavebních materiálů. Hledali jsme materiály na drobnou rekonstrukci a chtěli jsme vybrat opravdu kvalitní materiály, abychom si byli jistí, že nebude muset brzy rekonstruovat opět znovu. Narazili jsme na různé diskuze, doporučení a komentáře, ale nikde jsme nenašli porovnání kvality od profesionálů. Tak jsme se rozhodli vytvořit vlastní:-)

V projektu KVALITNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY hodnotí kvalitu řemeslníci, kteří s materiály pracují, a tak dovedou posoudit jejich kvalitu.

Víme, že pro kvalitní stavbu nebo rekonstrukci nejsou nutné jen kvalitní materiály, ale že záleží také (a především) na zručnosti a umu realizační firmy. Pokud bude ale šikovný řemeslník používat nekvalitní materiály, bude mu jeho um jen pramálo platný, protože nevhodný nebo nekvalitní materiál nebude dlouho a správně fungovat.

Doufáme, že Vám výsledky hodnocení kvality pomohou při výběru stavebních materiálů a budete si moci porovnat kvalitu jednotlivých značek a vybrat si tak materiály, se kterými budete spokojeni a budou Vám dlouho sloužit.

PROJEKT KVALITNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY PROVOZUJE

Zbyněk Joura

28. října 25

669 02 Znojmo

IČ: 72300710

DIČ: CZ8002224714