Svým hlasováním pomůžete určit nejkvalitnější stavební materiály. Poradíte tak laikům, kteří právě staví dům nebo rekonstruují byt.

Každý hlasující se dostává automaticky do slosování o hlavní ceny - akuvrtačky, nářadí, piva, skipasy, předplatné časopisů a další ceny v hodnotě více než 100.000 Kč.

HLASOVÁNÍ KONČÍ 30.4. 2016 VE 24:00

Rozhodněte o nejkvalitnějších stavebních materiálech a vyhrajte jednu z hlavních cen

0 min
Vašeho času
0
kategorií
0
v dárcích pro hlasující

Jaké dárky můžete získat

SKIPASY

Hlasující, kteří vyplní své hodnocení do 22.2, se dostávají do losování o 8 skipasů do Skiareálu LIPNO.

SNADNOU PRÁCI

Pokud budou laici preferovat na základě vašich doporučení kvalitnější materiály, bude to pro vás, jako realizační firmu znamenat rychlejší a snazší práci.

PŘEDPLATNÉ ČASOPISŮ

11x roční předplatné časopisu o dřevostavbách, jejich stavbě, zařizování a bydlení v nich Dřevo a stavby 11x roční předplatné časopisu o srubech a roubenkách Sruby&roubenky

PIVO GAMBRINUS

10 soudků piva Gambrinus a 10 kartonových multibalení piva Gambrinus čeká na vylosované hlasující.

VRTAČKY DEWALT

3x akuvrtačky DeWALT DCD790S2 patří mezi špičkové nářadí, které se bude hodit nejen profíkům!

NÁŘADÍ STANLEY

Nářadí od STANLEY je synonynem pro kvalitu, přesnost a dokonalost v každém detailu. Získejte nářadí od STANLEY díky svému hodnocení kvality. V losování jsou: 1x 50dílná sada 1/4" a 1/2" hlavic, 1x 24dílná sada 1/2" hlavic v kovovém kufru, 2x kovoplastový box na nářadí - žlutý, 23", 2x 18" Brašna na nářadí FatMax, 2x FatMax Antivibe kladivo 600 g, 2x magnetická vodováha 60 cm, 2x sada lajnovací šňůry 9m, 2x laserový dálkoměr TLM65 do 20 m, 12x nůž FatMax s odlamovací čepelí 18 mm, 10x svinovací metr 5 m x 28 mm, 2x linkový laser DeWalt, 2x FatMax M svorka - 300 mm

Budeme velmi potěšeni, když svým hlasováním pomůžete pozvednout kvalitu českého stavebnictví. I Vaše hodnocení může přispět ke zvyšení povědomí o kvalitních stavebních materiálech. Tím se bude instalovat více kvalitnějších materiálů.

 

Pomůžete nejen stavebníkům, ale i sobě. Budete moci používat kvalitnější výrobky, se kterými se dobře pracuje.

 

Předem děkujeme za Vaše hlasování a přejeme Vám štěstí v losování výherců.