Hlasování bylo ukončeno

Výsledky hlasování naleznete ZDE

Výherci hlavních cen vrtaček DEWALT

Získej některou z cen v celkové hodnotě 250.000 Kč 

Hodnocení trvá cca. 10-15 minut.

TŘETÍ ČÁST HLASOVÁNÍ KONČÍ 10.3. 2017

Rozhodněte o nejkvalitnějších stavebních materiálech a vyhrajte jednu z hlavních cen

0 min
Vašeho času
0
v dárcích pro hlasující

Každý řemeslník získává svým hodnocením reklamu na rok 2017 v hodnotě 1000 Kč zdarma

Ihned po vyplnění ankety můžete poslat své kontaktní údaje, jméno firmy, adresu, e-mail, telefon a web a tyto údaje budou vloženy do vyhledávače realizačních firem.

Vyhraj některou z cen. Klikni na tlačítko.

Jaké dárky můžete získat - 3. kolo losování

Akuvrtačku DeWALT

Technologie bezuhlíkového motoru zaručuje vynikající účinnost a dlouhou pracovní dobu na jedno nabití baterie. Dokonale kompaktní a lehká konstrukce umožňuje použití i na hůře přístupných místech. Celokovová odolná převodovka prodlužuje životnost nářadí. 15 poloh pro nastavení momentu umožňuje stejnoměrné šroubování do různých materiálů. Elektronický modul chrání vrtačku před poškozením, které vznikne přetížením, přehřátím nebo před úplným vybitím baterie. Součástí balení jsou dvě baterie s kapacitou 1,5 Ah. Vrtačka poskytuje kroutící moment až 60 Nm a 2 000 ot/min. Max. průměr vrtáku do dřeva je 38 mm.

Celkem rozdáváme 3 akuvrtačky DeWALT.

Dewalt - Čárový laser 360° s jedním vertikálním paprskem DeWALT DW0811

Simuluje funkci otočného laseru. Dosah: 10 - 30 m - Přesnost: +/- 4 mm/10 m. Čárový paprsek v rozsahu 360° s automatickým srovnáním a vertikální čárový paprsek - Vysílá jasné čárové laserové paprsky v horizontální a vertikální rovině. Základna nastavitelná ve vertikálním směru - Zaručuje snadné nastavení a jemné doladění. Závity na stojan 1/4” a 5/8” - Umožňují montáž na různé stojany. Dlouhodobý pulzní režim umožňuje použití s detektorem - Použití detektoru zaručuje maximální jasnost paprsku a jeho viditelnost. Zajišťovací výkyv - Pomáhá zabránit poškození vnitřních částí. Odolná konstrukce - Ochranné prvky na tělese laseru a třída ochrany IP54 před poškozením vodou a sutí.

Celkem rozdáváme 2 ks laserů DeWalt.

Stanley - 1/4" a 1/2" sada hlavic

 • 13 x 1/4” šestihranná hlavice: 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8;9; 10; 11; 12; 13; 14 mm
 • 6 x 1/4” šestihranná prodloužená hlavice: 7; 8; 9;10; 11; 13 mm
 • 12 x 1/2” šestihranná hlavice: 12; 13; 14; 15; 16;17; 18; 19; 20; 21; 22; 24 mm
 • 1/4” ráčna (45 zubů)
 • 1/2" ráčna (54 zubů)
 • 1/4” nástavec s rukojetí
 • 1/4” adaptér na bity
 • 1/4” prodlužovací nástavec 75 mm
 • 1/4” prodlužovací nástavec 150 mm
 • 1/2” prodlužovací nástavec 125 mm
 • 1/4” univerzální kardan
 • 1/2” univerzální kardan
 • 10 x 1/4” bit: plochý 4; 6; 8 mm; Ph0; Ph1; Ph2;Ph3; Pz1; Pz2; Pz3
 • plastový kufr

Celkem rozdáváme 1 ks sady hlavic Stanley.

Stanley - Kovoplastové boxy na nářadí - žluté

Pevný a odolný kovový profesionální box s plastovými doplňky. Ergonomická bimateriální rukojeť. Kovové nerezové přezky s očky pro uzamčení boxu visacím zámkem. "V" žlábek ve víku pro založení latí, trubek apod. při řezání. Vyjímatelná přihrádka na drobné nářadí.

Celkem rozdáváme 2 ks boxů Stanley.

Stanley - Kladivo Antivibe

Rukojeť DynaGrip® pro pohodlné držení bez klouzání, dokonce i mokrou rukou. Plochá hlava a sražené hrany pro zvýšenou pevnost. Tepelná úprava v oblasti úderové plochy přináší vysokou pevnost a bezpečnost. Grafitové jádro rukojeti pro vynikající tlumení vibrací. 5x vyšší tlumící schopnost vibrací v porovnání s tradičním dřevěným topůrkem.

Celkem rozdáváme 2 ks kladiv Stanley.

Stanley - Jednoruční svěrky

FatMax jednoruční svorky s rychlým posuvem čelisti. Upínací síla 135 kg. Vyztužená konstrukce: kombinace plastu a kovu - velmi odolná a pevná. Tlačítko rychlého uvolnění čelistí. Snímatelné krytky čelistí chrání povrch upnutého materiálu před poškozením. Rychlá a jednoduchá přeměna čelistí ze svírání na rozevírání bez použití dalšího nářadí.

Celkem rozdáváme 2 ks svěrek Stanley.

Stanley - TLM 65 Laserový dálkoměr

 • Pracovní dosah 20 m
 • Základní funkce, kontinuální měření
 • Vhodné pro domácí použití

Celkem rozdáváme 1 ks laserů Stanley.

Stanley - Klasická vodováha magnetová

Zvětšená centrální bublinková libela s přesností +/- 0,5 mm / m. Vynikající viditelnost velkých bočních libel. Nová robustní a lehká konstrukce. Magnetická základna. Koncové krytky absorbují rázy při náhodném pádu.

Celkem rozdáváme 2 ks vodováh Stanley.

V losování rozdáváme další výhry - profesionální brnkačky, metry a další profesionální nářadí a příslušenství.

Každý řemeslník získává svým hodnocením reklamu na rok 2017 v hodnotě 1000 Kč zdarma

Ihned po vyplnění ankety můžete poslat své kontaktní údaje, jméno firmy, adresu, e-mail, telefon a web a tyto údaje budou vloženy do vyhledávače realizačních firem.

Jaké dárky bylo možné získat - 1. kolo losování

Jednodenní skipas do skiareálu LIPNO

Skiareál Lipno (Kramolín) je nejkomplexnějším rodinným lyžařským areálem v České republice. Ve Skiareálu Lipno na Vás čekají perfektně upravené, bezpečné a zasněžované sjezdovky, špičkově vybavená výuková hřiště s pojízdnými koberci, tři čtyřsedačkové lanovky, skicrossové dráhy i snowpark.

Celkem rozdáváme 10 skipasů do Lipna, které můžete využít až do konce sezony. www.lipno.info

Jednodenní skipas do skiareálu KOUTY

Skiareál Kouty je největší skiareál na Moravě s první šestisedačkovou lanovkou v Česku. Čas jízdy na vrchol sjezdovek je 6 min 48 sec. Čtyři sjezdovky, z toho dvě mají délku přes 2 km s ojedinělou šířkou přes 50 m.

Celkem rozdáváme 10 skipasů do skiareálu KOUTY, které můžete využít až do konce sezony. www.kouty.cz

Jaké dárky bylo možné získat - 2. kolo losování

Karton piva Gambrinus

V každé várce vyvažuje ten správný poměr vlastního českého sladu a chmelové odrůdy Sládek, aby chutnala stejně od prvního do posledního doušku a vybízela k dalšímu napití.

Celkem rozdáváme 40 kartonů piva Gambrinus. Karton obsahuje 24 piv.

Předplatné časopisu DŘEVO&stavby:

Magazín o stavbě, zařízení a bydlení v domech na bázi dřeva s důrazem na energetickou úspornost a ekologické vlastnosti dřevostaveb, zdravý domov a využitelnost přírodních materiálů v domě vůbec.

Ukázka časopisu zde: http://www.drevoastavby.cz/online/e-das-2016-05-robu

Rozdáváme 11 poukazů na roční předplatné.

Předplatné časopisu sruby&roubenky:

Magazín o stavbách z masivního dřeva určených k bydlení i rekreaci, zdravém bydlení, domech typových i podle individuálních požadavků s důrazem na využití přírodních materiálů. Časopis je zároveň inspirací a návodem na rekonstrukce roubených a poloroubených staveb.

Ukázka časopisu zde: www.drevoastavby.cz/online/e-sar-2016-04-anin

Celkem rozdáváme 11 celoročních předplatných časopisu sruby&roubenky.

Budeme velmi potěšeni, když svým hlasováním pomůžete pozvednout kvalitu českého stavebnictví. I Vaše hodnocení může přispět ke zvyšení povědomí o kvalitních stavebních materiálech. Tím se bude instalovat více kvalitnějších materiálů.

 

Pomůžete nejen stavebníkům, ale i sobě. Budete moci používat kvalitnější výrobky, se kterými se dobře pracuje.

 

Předem děkujeme za Vaše hlasování a přejeme Vám štěstí v losování výherců.

Kde nakupují stavební materiály řemeslníci a profesionálové

Z výsledků hodnocení kvality je možné vyčíst zajímavé trendy v jednotlivých kategoriích stavebních materiálů. Jedním z nich…

Celý článek
Kvalitní stavební materiály pro Váš dům a byt

Proč kvalitu stavebních materiálů hodnotí řemeslníci a profesionálové ze stavebních realizačních firem?

Odpověď je jednoduchá, protože jsou stavebním materiálům nejblíže, mají je ošahané a řeší všechny problémy, které se…

Celý článek

Kvalitu stavebních materiálů hodnotily stovky profesionálů. Jak jsme získali jejich hodnocení?

Letošního ročníku se zúčastnilo více než 700 profesionálů ze stavebních realizačních firem a řemeslníků. Neexistuje žádný jiný…

Celý článek

Nenechte se napálit a vybírejte jen kvalitní stavební materiály

Když už jste se rozhodli stavět, vybírejte pouze takové materiály, o kterých si můžete být jisti, že…

Celý článek

Pravidla soutěže

Do soutěže jsou zařazeni všichni hodnotící, kteří zcela vyplní dotazník a kliknout na potvrzovací link, který jim po dokončení hodnocení bude na e-mail zaslán.

První kolo losování

Do soutěže budou zařazení všichni hodnotící, kteří vyplní dotazník a potvrdí kliknutím na link své hodnocení a to do 31.12.2016 do 24:00. Losování proběhne 6.1.2017. Výherci budou o svých výhrách vyrozuměni e-mailem, který uvedli během svého hodnocení. V případě, že výherce do 14 dnů od odeslání e-mailu nepotvrdí převzetí své výhry a neuvede adresu, na kterou mu má být výhra zaslána, pozbývá nároku na výhru.

Druhé kolo losování

Do soutěže budou zařazení všichni hodnotící, kteří vyplní dotazník a potvrdí kliknutím na link své hodnocení a to do 10.2.2016 do 24:00. Losování proběhne 15.2.2017. Výherci budou o svých výhrách vyrozuměni e-mailem, který uvedli během svého hodnocení. Do losování budou zařazeni i hodnotící a také případní výherci z prvního kola. V případě, že výherce do 14 dnů od odeslání e-mailu nepotvrdí převzetí své výhry a neuvede adresu, na kterou mu má být výhra zaslána, pozbývá nároku na výhru.

Třetí kolo losování

Do soutěže budou zařazení všichni hodnotící, kteří vyplní dotazník a potvrdí kliknutím na link své hodnocení a to do 10.3.2016 do 24:00. Losování proběhne 15.3.2017. Výherci budou o svých výhrách vyrozuměni e-mailem, který uvedli během svého hodnocení. Do losování budou zařazeni i hodnotící  a také případní výherci z prvního a druhého kola. V případě, že výherce do 14 dnů od odeslání e-mailu nepotvrdí převzetí své výhry a neuvede adresu, na kterou mu má být výhra zaslána, pozbývá nároku na výhru.

Reklama zdarma pro řemeslníky a stavební firmy 

Všichni řemeslníci a stavební firmy, které vyplní dotazník a potvrdí kliknutím na link své hodnocení získávají automaticky reklamu na tomto webu v hodnotě 1000 Kč na rok 2017 zdarma. Reklamou je míněno umístění firmy a jejich kontaktních údajů ve vyhledávači firem. Do vyhledávačů firem mohou být zařazeny pouze firmy, které splní podmínky uvedené výše a zároveň zašlou na info@kvalitnistavebnimaterialy.cz kontaktní údaje (název firmy, adresu, telefon, e-mail, web), jež mají být do vyhledávače firem umístěny.