PROČ HODNOTÍME KVALITU STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ?

Prodejci budou snadněji prodávat kvalitnější a dražší materiály

Image a podpora prodejů

Prodejci získají možnost jednodušeji nabízet a prodávat kvalitnější a lepší výrobky, které bývají většinou díky své vyšší kvalitě dražší. Nebude tak nutné podbízet se pouze cenou a snižovat si marže.

Investoři, laici, svépomocníci a stavebníci budou moci na základě výsledků hodnocení porovnat kvalitu jednotlivých materiálů. Prodejci a realizační firmy budou mít možnost odvolat se na nezávislé hodnocení kvality.

Stavebníci a svépomocníci se konečně vyznají v kvalitě stavebních materiálů

Vodítko pro laiky při rozhodování

Výsledky hodnocení slouží především laické stavební veřejnosti, stavebníkům a svépomocníkům při výběru stavebních materiálů. Pro stavebníky a svépomocníky mohou výsledky hodnocení sloužit jako vodítko při výběru stavebních materiálů, i v kategoriích stavebních výrobků, o nichž většinou nemají hlubší ponětí, ale přesto o nich chtějí rozhodovat sami.

Výrobci kvalitních materiálů získají nezávislé potvrzení kvality

Silný marketingový nástroj

Výsledky budou volně dostupné na tomto webu po jejich zpracování, cca. od dubna 2017. Výsledky hodnocení kvality 2016 jsou na tomto webu již dostupné. U výsledků letošního roku uvádíme pouze některé omezené údaje (např. neuvádíme počty hlasujících, neuvádíme výsledky všech hodnocených materiálů, apod). Výsledky 2017 budou obsahovat více údajů o hlasování než v roce 2016.

Přečtete si, jak zapojit snadno do hodnocení kvality více spolupracujících realizačních firem a jaké výhody z toho získáte

Jak probíhal projekt KVALITNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY v roce 2016

V roce 2016 se hodnocení kvality ve všech kategoriích zúčastnilo přes 500 řemeslníků a stavebních firem. Hodnocení kvality se zúčastnily i laici, prodejci stavebních materiálů a další stavební profesionálové (tyto hlasy nejsou do výsledků hodnocení započítány a slouží výrobcům jako marketingový výzkum).

Průběh hodnocení a výsledky byly zcela outsourcovány na nezávislou výzkumnou společnost Nielsen Admosphere proto, aby byla zajištěna správnost a 100% relevantnost hodnocení kvality.

O projektu KVALITNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY psali:

HODNOCENÉ ZNAČKY

Do hodnocení jsou v každé kategorii zařazeny všechny významné značky dostupné v ČR

Více informací →

PRŮBĚH HODNOCENÍ

Stavební profesionálové hodnotí kvalitu na základě svých zkušeností v internetovém dotazníku

Více informací →

PROČ HODNOTÍME

Stavebníci-laici se často nevyznají v kvalitě, ale chtějí rozhodovat o používaných stavebních materiálech

Více informací →

TIPY PRO PRODEJCE

Tipy a návody pro výrobce, jak zvýšit hodnocení vlastních výrobků od stavebních profesionálů

Více informací →