NAJDĚTE SI KVALITNÍ STAVEBNÍ FIRMU NEBO KVALITNÍHO ŘEMESLNÍKA VE SVÉM OKOLÍ

   Nenašli jste v mapě řemeslníka ve Vašem okolí? Obraťte se na poptávkový server www.NejRemeslnici.cz a zadejte poptávku v tomto serveru.

   Víte, jaký stavební materiál si vybrat, protože je kvalitní (hodnocení kvality stavebních materiálů), musíte mít také jistotu, že bude tento materiál správně použit a zabudován do stavby. Vyhledejte si v mapě stavební firmy a řemeslníky ve Vašem okolí a obraťte se na ně se svojí poptávkou...

   MILUJEME KVALITNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY

   Víme, že jako řemeslníci milujete kvalitní stavební materiály. My také

   Práce jde s nimi od ruky. Vše většinou funguje jak má a pokud se přece jen vyskytne problém, můžete se spolehnout, že ho výrobce bude chtít co nejrychleji vyřešit. Aby si neničil své jméno, které se těžko buduje, ale lehce ztrácí.

   Navíc kvalitní stavební materiály jsou skutečně kvalitní, takže se po odevzdání díla nemusíte vracet na již dodělanou stavbu řešit hlouposti, které vznikly v důsledku špatné kvality výrobků. Nemusíte tak řešit problémy naštvaných investorů, můžete se věnovat další rozdělané práci a mít klidné spaní.

   Přispějte ke zlepšení kvality používaných stavebních výrobků! Podělte se o své zkušenosti  a vyplňte přiložený dotazník. I díky Vám se tak bude používat více kvalitnějších stavebních materiálů. Budou spokojeni nejenom investoři, ale také Vy jako kvalitní řemeslníci, protože Vám půjde práce lépe a rychleji od ruky.

   Pokud budou laici preferovat na základě vašich doporučení kvalitnější materiály, bude to pro vás, jako realizační firmu znamenat rychlejší a snazší práci.

   Hlasování pro rok 2016 bylo ukončeno

   Věnujte několik minut svého času a pomozte vybrat nejkvalitnější stavební materiály.

   Svým hlasováním

   • pomáháte investorům a sobě používat kvalitnější stavební materiály,
   • zlepšujete podnikatelské prostředí v českém stavebnictví,
   • se dostáváte do slosování o ceny v celkové hodnotě 250 000 Kč.