VYRÁBÍTE KVALITNÍ VÝROBKY A CHCETE, ABY O TOM VĚDĚLI...

... stavebníci, svépomocníci a všichni další, kteří právě rozhodují, jaké materiály pro stavbu a rekonstrukci domu nebo bytu použijí?

Využijte tipy níže. Požádejte profesionály z realizačních firem o potvrzení kvality Vašich výrobků v největším nezávislém hodnocení kvality. Využijte nezávislé potvrzení k podpoře Vašich prodejů!

Požádejte realizační firmy o hodnocení v newsletteru

Pošlete řemeslníkům a profesionálům ze stavebních firem žádost v newsletteru. Pro Vás je to snadné, rychlé a nenáročné a řemeslníci budou potěšeni, že budou moci vyhrát některou z báječných výher v losování nebo reklamu zdarma. Zvýšíte tak šanci na více lepších hodnocení Vašich výrobků.

Do newsletteru stačí napsat kupříkladu: Zúčastněte se hodnocení kvality výrobků, se kterými denně pracujete. Vyplňte krátký a zábavný internetový dotazník. Za 10 minut času získáváte reklamu zdarma na rok 2017 a můžete vyhrát některou ze 125 cen. Ceny v celkové hodnotě 250.000 Kč. Detaily na www.KvalitniStavebniMaterialy.cz/hlasovani

Obchodní zástupci mohou požádat realizační firmy

Obchodní zástupci navštíví každý den spoustu řemeslníků, realizačních firem a prodejců. Mohou je tak při osobním setkání požádat o hodnocení kvality Vašich výrobků a Vy tak můžete využít tuto levnou a efektivní možnost žádosti o hodnocení. Získáte tak více hodnocení Vašich výrobků.

O žádost požádejte také během zimních školení a prezentací, na veletrzích, apod. Obchodní zástupci mohou řemeslníkům a prodejcům rozdávat letáčky s žádostí o hodnocení, které si můžete stáhnout v příloze níže. Pokud budete mít zájem, můžeme Vám letáčky dodat.

Vložte žádost do podpisového vzoru

Zaměstnanci Vaší firmy rozešlou na zákazníky denně stovky e-mailů. Vložte jim do podpisových vzorů žádost o hodnocení Vaší firmy. Automaticky a zdarma tak můžete zvýšit počet profesionálů, kteří pro Vás budou hlasovat.

Podpisové vzory ve formátu png si můžete stáhnout v příloze níže.

využijte tipy a požádejte spolupracující realizační firmy o hodnocení kvality ještě dnes

hodnocení skončilo 10.3.2017

Přečtete si, jak je hodnocení kvality vyhodnocováno a proč se všichni výrobci bez ohledu na velikost mohou kvalifikovat na ocenění kvality

HODNOCENÉ ZNAČKY

Do hodnocení jsou v každé kategorii zařazeny všechny významné značky dostupné v ČR

Více informací →

PRŮBĚH HODNOCENÍ

Stavební profesionálové hodnotí kvalitu na základě svých zkušeností v internetovém dotazníku

Více informací →

PROČ HODNOTÍME

Stavebníci-laici se často nevyznají v kvalitě, ale chtějí rozhodovat o používaných stavebních materiálech

Více informací →

TIPY PRO VÝROBCE

Tipy a návody pro výrobce, jak zvýšit hodnocení vlastních výrobků od stavebních profesionálů

Více informací →

Oslovíme 25 000 stavebních firem a řemeslníků

V databázích máme kontakty na 25 000 stavebních firem a řemeslníků. Budeme je v e-mailech a telefonicky/sms informovat o projektu a o probíhajícím hodnocení kvality, za které mohou získat v losování zajímavé ceny.

Budeme velmi potěšeni, pokud se do projektu jako výrobce stavebních materiálů aktivně zapojíte.

Oslovte své zákazníky, aby se do hodnocení kvality zapojili také

V tipech níže Vám poradíme, jak o hodnocení požádat, abyste s tímto procesem neměli žádné náklady. Zjistíte, co vše můžete udělat, aby se Vaše žádost dostala k co nejvíce Vašich zákazníků/řemeslníků. Pokud budete mít jakékoliv specifické dotazy, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

 

Všichni hodnotící, řemeslníci, lidé ze stavebních firem a další, mohou získat v losování akuvrtačky DeWALT, nářadí STANLEY, lyžařské skipasy na Lipno nebo do Kout, piva a další ceny v hodnotě 250.000 Kč. Každý řemeslník získává automaticky reklamu na celý rok 2017 na tomto webu zdarma.

Hodnocení trvá cca. 10 - 15 minut. Detaily k losování naleznete zde

Vyrábíte kvalitní materiály?

VYUŽIJTE JAKO VÝROBCE HODNOCENÍ KVALITY V TOMTO PROJEKTU

  • Nezávislé hodnocení kvality materiálů

  • Přehledné srovnání a potvrzení kvality pro stavebníky a svépomocníky

  • Možnost získání certifikátu kvality při splnění kritérií

  • Zvýšení prestiže firem s vysokým hodnocením kvality

  • Zlepšení hospodářských výsledků

JSOU VAŠE

STAVEBNÍ MATERIÁLY

KVALITNÍ?

Nezávislé hodnocení kvality stavebních materiálů v oblasti hrubé výstavby, střech, elektroinstalcí, topenářských výrobků a materiálů pro vybavení koupelen. Jste výrobní firma vyrábějící kvalitní materiály? Aktivně se zapojte do hodnocení.

ZÍSKEJTE NEZÁVISLÉ OCENĚNÍ KVALITY

Využijte jako výrobce kvalitních výrobků celý projekt pro podporu Vašich aktivit.

PLACENÉ SLUŽBY A CENÍK

Všechny výše zmíněné značky a výrobci jsou do hodnocení kvality zařazeny zdarma. Stejně tak budou zdarma zveřejněny detailní výsledky hodnocení. Tyto výsledky mohou firmy používat zdarma ve svých tiskových zprávách.

Mezi placené služby patří detailní zpracování odpovědí formou marketingového výzkumu pro každou kategorii, možnost využívat ocenění TOP QUALITY nebo NEJLEPŠÍ ZNAČKA pro své marketingové účely. Ocenění bude firmám poskytováno při splnění kritérií viz níže.

Zakoupením ocenění, případně dalších služeb, podporujete možnost pořádání tohoto projektu. Prostředky získané z prodeje ocenění slouží jako jeden z finančních zdrojů tohoto projektu. Budeme rádi, když podpoříte tento projekt a využijete kladné výsledky hodnocení k podpoře svých obchodních a marketingových aktivit.

Ocenění TOP QUALITY může být uděleno stavebním materiálům, jež ohodnotí alespoň 45 realizačních firem a průměrné bodové hodnocení bude 7,5 bodu a více.

Ocenění NEJLEPŠÍ může být uděleno v každé kategorii pouze jedné značce stavebních materiálů, která je označena jako nejlepší největším počtem realizačních firem

HODNOCENÉ ZNAČKY

Do hodnocení jsou v každé kategorii zařazeny všechny významné značky dostupné v ČR

Více informací →

PRŮBĚH HODNOCENÍ

Stavební profesionálové hodnotí kvalitu na základě svých zkušeností v internetovém dotazníku

Více informací →

PROČ HODNOTÍME

Stavebníci-laici se často nevyznají v kvalitě, ale chtějí rozhodovat o používaných stavebních materiálech

Více informací →

TIPY PRO VÝROBCE

Tipy a návody pro výrobce, jak zvýšit hodnocení vlastních výrobků od stavebních profesionálů

Více informací →