Domovní vstupní systémy

Hodnocení kvality se zúčastnilo 109 elektroinstalatérů a lidí z elektroinstalačních firem. V kategorii domovní vstupní systémy hodnotili jak nejlepší značku domovních vstupních systémů, tak také bodovali kvalitu domovních vstupních systémů, se kterými v minulém roce pracovali.

V kategorii byli uvedeni všichni významní výrobci domovních vstupních systémů. Výrobci byli do kategorie zařazeni zdarma a neměli žádnou možnost ovlivnit své hodnocení

Detaily k hodnocení nejlepší značky domovních vstupních systémů 

Značka domovních vstupních systémů ABB byla ze všech značek domovních vstupních systémů hodnocena největším počtem elektrikářů jako nejlepší domovních vstupních systémů.

Nejlepší značku stavebních materiálů hodnotí řemeslníci, ať tyto výrobky v minulém roce používali či nikoliv. Čím více řemeslníků hodnotilo některou značku, tím více je tato značka stavebních materiálů pro danou kategorii elektrických výrobků vnímána jako kvalitní.

Detaily k bodovému hodnocení domovních vstupních systémů  na základě osobní zkušenosti řemeslníků

Graf znázorňuje průměrné hodnocení kvality řemeslníky (osa X), kteří v minulém roce výrobky používali. Čím větší je počet bodů, tím vyšší je dle hodnocení řemeslníků kvalita výrobků.

Čím výše jsou stavební výrobky v grafu uvedeny (na ose Y), tím více odpovídajících řemeslníků výrobky v minulém roce používalo a mohlo na základě osobních zkušeností hodnotit. 

V grafu je uvedeno výsledné bodování kvality 3 nejvíce používaných stavebních materiálů, jež používaly v minulém roce hodnotící řemeslníci. V projektu byly dále hodnoceny značky domovních vstupních systémů , které byly hodnoceny menším počtem řemeslníků (např. Fermax, Videx, Commelit a další).

Kde nakupují stavební materiály řemeslníci a profesionálové

Z výsledků hodnocení kvality je možné vyčíst zajímavé trendy v jednotlivých kategoriích stavebních materiálů. Jedním z nich…

Celý článek
Kvalitní stavební materiály pro Váš dům a byt

Proč kvalitu stavebních materiálů hodnotí řemeslníci a profesionálové ze stavebních realizačních firem?

Odpověď je jednoduchá, protože jsou stavebním materiálům nejblíže, mají je ošahané a řeší všechny problémy, které se…

Celý článek

Kvalitu stavebních materiálů hodnotily stovky profesionálů. Jak jsme získali jejich hodnocení?

Letošního ročníku se zúčastnilo více než 700 profesionálů ze stavebních realizačních firem a řemeslníků. Neexistuje žádný jiný…

Celý článek

Nenechte se napálit a vybírejte jen kvalitní stavební materiály

Když už jste se rozhodli stavět, vybírejte pouze takové materiály, o kterých si můžete být jisti, že…

Celý článek
Hodnocení stavebních materiálů

Kuriozity z elektrikářské branže

Ať už jste elektrikář nebo ne, můžete se podívat na elektrikářské kuriozity. Něco je skutečně zábavné, něco…

Celý článek

Od 11.11. je spuštěno nové hodnocení kvality

Od 11.11. se spustilo nové hodnocení kvality stavebních materiálů. Hodnotit můžete v krátkém a zábavném dotazníku na odkazu…

Celý článek

Hodnocení kvality sanitárních, instalatérských a topenářských stavebních materiálů dle jednotlivých kategorií a značek. Výsledky jsou zhotoveny na základě hodnocení řemeslníků z oboru voda-topení-plyn.